AdıyamanManşet

Bekir Develi İlimize Geliyor

Adıyaman Belediyesi, TRT programcısı ve yazar Bekir Develi’yi Adıyamanlılarla buluşturacak.

Adıyaman Belediyesi ile Hayatımız Kitap Grubu’nun davetlisi olarak ilimize gelecek olan TRT 1 ‘Ramazan Sevinci’ programı yapımcısı Bekir Develi, hayranları için ‘Anadolu İrfanı’ konulu konferansı verip, ‘Allah Cümle’mizi Korusun’ kitabının tanıtımını yapacak.

21 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan programla ilgili bilgi veren yetkililer, Bekir Develi’nin saat 13.30’da Hayathanem Kitapevinde ‘Allah Cümle’mizi Korusun’ kitabının tanıtımını yapacağını ve hayranları için imza töreni düzenleyeceğini belirterek, akşam saat 19.00’da da TPAO Konferans Salonunda ‘Anadolu İrfanı’ konulu konferans vereceğini dile getirdi. Yetkililer, tüm Adıyamanlıları ücretsiz olan bu güzel programa davet etti.

Ayrıca, Adıyaman Belediyesi’nin resmi Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarını takip edip, programın tanıtımının yapıldığı bilgilendirmeleri beğenen ve yorum yapan kullanıcılar arasından yapılacak olan kura sonucunda 30 kişiye Bekir Develi’nin ‘Allah Cümle’mizi Korusun’ adlı kitabının hediye edileceği açıklandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu