Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Bedirhan Gökçe’yle Şiir Dolu Gece

17 Haziran 2016 Cuma, 09:15

Bedirhan Gökçe’yle Şiir Dolu Gece

 

Adıyaman Belediyesi, Ramnazan etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe’yi Adıyamanlılarla buluşturdu.

Ramazan ayı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen “Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları” etkinlikleri kapsamında Adıyaman’a gelen ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe, Adıyamanlılardan yoğun ilgi gördü.

Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilen konseri Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, CHP Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Davut Kulalar, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş dinledi.

Okuduğu türküler ve şiirlerle Adıyamanlılara doyumsuz bir gece yaşatan Bedirhan Gökçe, bazı şehirlerin iz bıraktığını, Adıyaman’ın da kendisi için gerçekten iz bırakan bir şehirler olduğunu dile getirdi.

Bedirhan Gökçe, “Adıyaman’a daha önce de birçok kez gelmiştim. Her gelişimde yoğun ilgi gösteren değerli Adıyamanlı kardeşlerime ve bizleri Adıyamanlılarla buluşturan Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Program sonunda sanatçıya teşekkür hediyesi takdim eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise, “Türküleri, şiirleri ve yorumlarıyla Ramazan etkinliklerimize renk katan Bedirhan Gökçe’ye Adıyaman halkı adına teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki aylarda da Bedirhan beyi yeniden aramızda görürüz” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz