Başsavcı Karabacak’a Onursal Üyelik

21 Nisan 2017 Cuma, 10:37

Başsavcı Karabacak’a Onursal Üyelik

 

Adıyaman 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği, Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak ile Cumhuriyet Savcısı Yaşar Özkan’a onursal üyelik plaketi takdim etti.

Adıyaman 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Dernek Başkanı Ebubekir Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak ile Cumhuriyet Savcısı Yaşar Özkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra kurulan dernek hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Ebubekir Şahin, “Bizler 15 Temmuz’da olduğu gibi her zaman milli iradenin yanında yer alan kişileriz. 15 Temmuz darbe girişiminde asil milletimiz milli iradenin yanında yer aldı. Vatandaşlarımıza gösterdikleri bu duruştan dolayı teşekkür ediyoruz. Paralel devlet ve onun yandaşları, bir daha değil bir daha darbe yapmaya, rüyalarında bile darbeyi görmeyecekleri bir ders aldılar. Referandumda da eskiye ‘hayır’, yeni anayasaya ‘evet’ diyoruz. Bütün milletimizi fikri zikri ne olursa olsun, darbeci, baskıcı ve ötekileştirici yapıdan uzaklaşmaya davet ediyoruz” dedi.

Şahin, Başsavcı Karabacak ve Cumhuriyet Savcısı Özkan’ın da bu duruşundan dolayı kutladıklarını ve onursal üye yapılması yönünde karar aldıklarını belirterek, onursal üye plaketini takdim etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz