Adıyaman

Başkan Kutlu, Vatandaşın Derdini Dinledi

Başkan Kutlu, Vatandaşın Derdini Dinledi

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, makamında ağırladığı vatandaşları tek tek dinledi.

Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük özen gösteren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, gün içerisinde fırsat buldukça vatandaşların dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Daha önce de yanında kimi zaman milletvekilleri ve Vali Abdullah Erin ile kimi zaman da yalnız başına yada eşi Fulya Kutlu hanımefendiyle birlikte esnaf ve ev gezileri düzenleyen Başkan Kutlu, tadilatı tamamlanan makamında da halkla bir araya gelmeye başladı.

Halkın bire bir sorunlarını dinleyen, insan odaklı hizmetler üretmek için onlarla sık sık bir araya gelen Başkan Kutlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve başladığımız günden bu yana tek amacımız halk odaklı çalışmalara imza atmaktı. Bunun içinde fırsat buldukça halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyorduk. İnşallah bundan sonra onlarla daha sık bir araya geleceğiz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Adıyaman’ı daha da ilerilere taşıyacağız” dedi.

Başkan Kutlu’nun halkla sürekli iç içe olmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar ise bu duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu