Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Başkan Kutlu, Öğrencilerle Şarkı Söyledi

02 Mart 2017 Perşembe, 08:19

Başkan Kutlu, Öğrencilerle Şarkı Söyledi

 

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, okul gezileri kapsamında bir araya geldiği Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileriyle sohbet edip şarkı söyledi.

Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik, idareciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Kutlu, söyleşi öncesi okulun resim ve müzik bölümlerini gezerek verilen eğitimler hakkında bilgi aldı. Daha sonra okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu yaşam tecrübelerini aktardı. Öğrencilerin ve öğretmenlerin yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Kutlu, öğrencilere esprili bir dille avukatlık, milletvekilliği ve belediye başkanlığı deneyimlerini anlatarak, onların da ileride iyi bir sanatçı olmaları için bazı önerilerde bulundu. Program sonunda öğrencilere ve öğretmenlere ajanda ile satranç takımı hediye eden Başkan Kutlu, öğrencilerle birlikte şarkılar söyledi.

Ziyaret sonunda bir açıklama yapan Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Başkanımız bu ziyaretiyle bizlere, öğretmen ve öğrencilerimize moral ve enerji vermiştir. Ziyaretlerinden ve okulumuza vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz