Son Dakika
23 Mayıs 2018 Çarşamba

Başkan Kutlu Direksiyon Başında

15 Temmuz 2015 Çarşamba, 09:02

Başkan Kutlu Direksiyon Başında

 

Belediye Başkanı Otobüs Şoförlüğü Yaptı. Makam Aracı Yerine Bisiklet Kullanan Adıyaman Belediye Başkanı Bu Kez Otobüs Şoförü Oldu.

Daha önce makam aracı yerine bisiklet kullandığı için gündem olan Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, bu kez otobüs şoförlüğü yaptı.

Belediye başkanı seçildiği günden beri kendine has yöntem ve yönetimiyle vatandaşlardan sempati toplayan Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, yine farklılığını ortaya koydu. Daha önce bisikleti makam aracı olarak kullanarak çeşitli inceleme ve davetlere bisikletle giden Kutlu, yeni aldığı otobüsleri ilk kez kendisi kullandı. Adıyaman Belediyesi bünyesine katılan 3 adet yeni halk otobüsünü test eden Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, otobüslerle şehir turu yaptı. Kutlu’yu otobüste şoför koltuğunda gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Başkan Kutlu vatandaşlardan alkış aldı. Vatandaşlar, şehir içi araç sürücüleri ve Başkan Kutlu arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

İçerisinde basamağı olmayan ve engellilere uygun olan 3 adet otobüsle birlikte Adıyaman Belediyesi’ne ait otobüs sayısı 11’e yükseldi. Adıyaman halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, otobüs sayısını her geçen gün arttıracaklarını ifade etti. Kutlu, bisiklet kullandığı gibi otobüs kullanmakta da usta olduğunu belirterek, “E sınıfı ehliyetim olduğu için direksiyona geçtim. Arabaları önce bir test ediyorum. Bu otobüslere hem inmesi hem de binmesi rahat gayet güzel otobüsler. Adıyaman halkımıza yakışır. İnşallah bundan sonra otobüslerimizin hepsini yenilemeye gayret edeceğiz. Adıyaman halkına bu yeni araçlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz