Adıyaman

“Basın, halkın, gözü, kulağı ve sesidir”

Toprak’tan Basın Bayramı Mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Toprak mesajında şunları söyledi:

“Demokratik yönetimin vazgeçilmez unsurlarından olan basın, tarihin her döneminde halkın gözü, kulağı, sesi olmuştur. Basın mensuplarımız, özellikle 15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleşen darbe girişiminde vatandaşlarımızı en doğru şekilde bilgilendirmek için büyük bir fedakârlık, üstün bir gayret sergilemişlerdir. Bu hain girişimde medyanın, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Demokrasiye, birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren tüm basın kuruluşlarına ve mensuplarına bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

Üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli basın mensuplarının Basın Bayramını kutluyor, basın şehitlerimizi de bu vesileyle bir kez daha saygıyla anıyorum. Habere ulaşma ve haberi kamuoyuna ulaştırma çabalarında başarılar diliyorum.”

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu