Adıyaman

“Bal ligi Adıyaman’a yakışmıyor”

Adıyaman 1954’tenTBMM Başkanvekili Aydın’a ziyaret

“Bal ligi Adıyaman’a yakışmıyor”

Adıyaman 1954 Spor Kulübü’nü makamında ağırlayan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, yeni sezon öncesi takıma başarı dileklerini ileterek imkanlar ölçüsünde her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti.  Aydın, “Bir zamanlar Süper Lige çıkmak için mücadele veren ilimiz takımının yeniden hedefine ulaşması en büyük temennimizdir. Hızla büyüyen, gelişen ilimize Bal Liginde mücadele etmek yakışmıyor. Bu bilinçle Kulüp Başkanımız Hüseyin Koç ve yönetim kurulu üyelerine destek olmak adına ilimiz milletvekili arkadaşlarımız, Valimiz ve Belediye Başkanımızla el ele verip takımın bu sezon şampiyon olması için imkanlarımızı seferber edeceğiz.” dedi.

Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç ve yönetim kurulu üyeleri TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz son anda  kaçan şampiyonluğu inşallah bu sezon el birliğiyle yaşamak istediklerini belirten TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Geçtiğimiz sezon sezona çok iyi başlamasına rağmen bir puanla şampiyonluğu kaçırması taraftarlarımızı olduğu gibi bizleri de üzmüştür. Bir zamanlar Süper Lige çıkmak için mücadele veren ilimiz takımının yeniden hedefine ulaşması en büyük temennimizdir. Hızla büyüyen, gelişen ilimize Bal Liginde mücadele etmek yakışmıyor. Bu bilinçle Kulüp Başkanımız Hüseyin Koç ve yönetim kurulu üyelerine destek olmak adına ilimiz milletvekili arkadaşlarımız, Valimiz ve Belediye Başkanımızla el ele verip takımın bu sezon şampiyon olması için imkanlarımızı seferber edeceğiz. Kulübe destek sağlamak adına Akedaş yönetim  kurulu başkanıyla bir görüşme yaptık, bunun yanı sıra destek alabileceğimiz yerlerle görüşmelerimizi yapacağız. Gidilmesi gereken yer varsa ziyaret edeceğiz. Takımımızın bu sezon şampiyon olması için elbirliği içerisinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu vesileyle 2016-2017 futbol sezonunda takımımız 1954 kulübüne başarılar diliyorum. Bizler elimizden geleni yapacağız inşallah sporcu kardeşlerimiz ve taraftarımızda üstüne düşeni en iyi şekilde yapacak ve bu takım hak ettiği bir üst lige çıkacaktır” dedi.

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla yola çıktıklarını belirten Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Koç, “Geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırmış olduğumuz şampiyonluğu bu ile yaşatma adına hazırlıklara başladık. Teknik heyetimizin vermiş olduğu rapor doğrultusunda transferlerimizi yaptık. Bugünde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret etme fırsatımız oldu sayın başkanvekilimizin kulübümüze katkı sağlamak adına çabası takdire şayandır. İnşallah milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanımız, işadamlarımız ve taraftarımız el ele verip bu takımı hak ettiği yere taşıyacağız. Bu vesileyle kulübümüze göstermiş oldukları ilgiden dolayı TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu