Adıyaman

Bakan Işık, Bugün İlimizde

Bakan Işık, Bugün İlimizde

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde Şehid olan Selçuk Dost’un cenaze törenine katılmak ve bazı açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere bugün ilimize geliyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık, Besni’de, Şehit Selçuk Dost’un cenaze törenine katılacak. Saat 14.00’de Kahta ilçesine geçerek, sanayi sitesini ziyaret edecek.

Bakan Işık, Saat: 14.30’da Kahta Organize Sanayi Bölgesi’nde İnceleme yapacak, Rasa Tekstili Ziyaret edecek ve işçilerle çay içecek.

Saat: 15.30’da, Adıyaman OSB Yeni Hizmet Binası, açılışa hazır sanayi tesisleri toplu açılış törenine katılacak. OSB Camii T’de Adıyaman Valiliğini ziyaret ederek, Vali Mahmut Demirtaş’la bir süre görüşecek. Ardından Adıyaman Belediyesine geçerek, Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya görüşecek.

Akşam ise Adıyaman Sanayici ve işadamlarıyla akşam yemeği yiyecek olan Bakan Işık, geceyi Adıyaman’da geçirecek. Sabah ise kahvaltı sonrası Oturakçı Pazarında esnafları ziyaret edecek, Hısn-ı Mansur Çay Ocağında esnaflarla sohbet edecek. Bakan Işık, sabah 09.30’da ilimizden ayrılacak.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu