Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Aydın’dan Köy Gezileri

22 Mayıs 2015 Cuma, 09:37

Aydın’dan Köy Gezileri

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, seçim çalışmaları kapsamında köy köy geziyor.

7 Haziran’da yapılacak seçim için vatandaşlardan dua ve desteklerini isteyen Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, gidilen yerlerin sorunlarını bizzat yerinde görüp, onlara çözüm üretmek için de çaba sarf ediyor. Vatandaşlarla samimi sohbetler eden Ahmet Aydın, parti teşkilatının hazırladığı program kapsamında gezilerini sürdürüyor.

Ahmet Aydın, “Gittiğimiz her köyde kapısını çaldığımız her evde, elini tuttuğumuz her vatandaşımızdan aynı duyarlılığı görmekteyiz. Bizleri en güzel şekilde kucaklayıp, ağırlıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ziyaret ettiğimiz yerlerde belediye başkanları, muhtarlarımız bulundukları yerlerin sıkıntılarını bizlere iletmekte. Bizlerde bu sorunların çoğunu yerinde görmekteyiz ve ilgili kurumları anında arayıp sorunun çözümü noktasında harekete geçirmekteyiz. Bizim bu çabamız vatandaşımızı sevindirmekte. Onların sevinci bizim sevincimizdir. Çünkü biz bu millete hizmetkar olmak üzere bu yola çıktık ve bugün o görevimizi yerine getirmeye gayret ediyoruz. AK Parti olarak halkımızdan aldığımız güçle bugünlere geldik ve bizlerde buna layık olma adına gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü bu millet her şeyin en güzeline layık. Gittiğimiz yer yerde, çaldığımız her kapıda vatandaşlarımız bizleri çok güzel bir şekilde karşılıyorlar. Onların gözündeki o parıltı, AK Parti’ye olan sevgileri, güvenleri bizleri çok mutlu ediyor, azimlendiriyor. Rabbim bizleri bu millete karşı mahcup etmesin. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımıza şahsımıza ve partimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan olayı teşekkür ediyorum.

AK Parti iktidarı öncesi, siyasi partilerin ve liderlerin sadece vaatleri vardı, icraatları olmadığı için bir yıl sonra ya da bir dönem sonra halkın karşısına çıkacak yüzleri yoktu. Çünkü ‘Yapacağız!’ dediklerinin hiçbirini yapmazlardı.

Miting meydanlarında vaatler havada uçuşurdu, o bir veriyorsa ben iki veririm deyip işi çığırından çıkarıp şaklabanlıklar yaparlardı, ancak iş icraata geldiğinde bardak boştu.

Ben hiç unutmam ülke erken seçime gidiyordu ve ben Ak Parti il başkanıydım, o dönem Adıyaman’a bir ambulans getirmişti ilin tüm yetkilileri ve siyasileri toplanmış o ambulansın devir teslim törenini gerçekleştiriyorlardı. Allah aşkına bizde böyle bir şey olabilir mi? Bizler böyle bir şey yapar mıyız? Bizler devasa projeleri bile toplu bir şekilde açıyoruz, temel atma törenleri bile yapmıyoruz. Zaten açılış yapmaya kalksak bir ilde günlerce açılış yapmak zorunda kalırız” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz