AdıyamanManşet

Aydın’dan Kılınç’a Ziyaret

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile AK Parti İl Teşkilatı, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Adıyaman’da bulunan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın ve teşkilat yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Başkanlık makamında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Adıyaman Belediyesi tarafından yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kılınç, el birliğiyle Adıyaman’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söyledi.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ise yaptığı açıklamada, Adıyaman’a hizmet etmekten büyük keyif duyduklarını dile getirdi. Heyet ziyaret sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı