Adıyaman

Aydın, Minik Yusuf’u Yalnız Bırakmıyor

Yusuf Mizra’nın tedavisi sürüyor

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’da ilik kanseri olan ve yoğun bakımda tedavisi süren minik Yusuf Mizra Özilik’in Ankara Bilkent Şehir Hastanesine naklinin ardından ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’da ilik kanseri olan ve yoğun bakımda tedavisi süren minik Yusuf Mizra Özilik’in hastalığıyla ilgili tam donanımlı bir hastanede tedavisi yapılabilmesi devreye girdi.

Doğduktan sonra hastalığı tespit edilen, ilik kanseri minik Yusuf için yaklaşık 10 gündür tam donanımlı hastane arayışı devam ediyordu.

Minik Yusuf Helikopter Ambulansla Sevk Edildi

Özilik’in durumunu haber alan Milletvekili Aydın, devreye girerek, tedavisinin daha kapsamlı ve devamı için Ankara’da hastane ayarlandı. 

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden minik Yusuf ‘un helikopter ambulansla birlikte Ankara’ya sevki gerçekleştirildi.

Aile Tedavi Süresince Şefkat Evinde Misafir Edilecek

Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavisine başlanılan minik Yusuf’un ailesi ise şefkat evinde misafir edilerek misafir edileceklerini ifade etti.

Milletvekili Aydın, ise Yusuf Mizra’nın tedavi süresince yakından ilgileneceği kaydetti.

Milletvekili Aydın, Bilkent Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Hacı Mehmet İnan ve minik Yusuf Mirza’nın dedesi Şükrü Özilik’i ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Dede Şükrü Özilik’i ziyaret eden Aydın, tedavi süresince yakından ilgileneceğini belirterek şunları söyledi:

“Evladımız Yusuf Mirza Özilik’in son durumu hakkında bilgi alarak, Bilkent Şehir Hastanesi’nde dedesi Şükrü Özilik’i ziyaret ettik. Küçük yavrumuza Allah’tan acil şifalar dileyerek, geçmiş olsun dileğinde bulunduk.”(PHA)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı