Adıyaman

ATSO’dan Vali Kalkancı’ya Ziyaret

ATSO’dan Vali Kalkancı’ya Ziyaret

 

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Abdulgani Bereket ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve Emniyet Müdürü Metin Alper’i makamında ziyaret etti.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimler sonrası göreve gelen yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve Emniyet Müdürü Metin Alper’i ziyaret etti.

Ziyarette, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Emin Güleş, Ahmet Metin Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Günaydın, Hacı Dikmen, Ramazan Çakmak, Abdurrahman Yargucı, Atilla Duranay ve Genel Sekreter Naim Harputluoğlu da hazır bulundu.

ATSO Yönetim Kurulu ilk olarak Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Yönetim Kurulu olarak yeni dönemde ATSO gibi saygın bir kurumu başarıyla temsil etmek için daha çok çaba sarf edeceklerini ifade ederek kabul için Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya teşekkür etti.

Ziyarette Vali Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ve yeni yönetimi tebrik ederek, başarılar diledi.

ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu üyeleri ikinci ziyaretini ise Emniyet Müdürü Metin Alper’e yaptı. ATSO Başkanı Mustafa Uslu’yu ve yeni yönetimini kutlayan Emniyet Müdürü Metin Alper, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu