Son Dakika
25 Haziran 2018 Pazartesi

ATSO’da Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

23 Şubat 2018 Cuma, 09:06

ATSO’da Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

 

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Adıyaman Temsilciliği tarafından 5 gün süren “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri” verildi.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri” verildi.

Türk Standartları Enstitüsü Adıyaman Temsilciliği tarafından üretim ve hizmet faaliyetlerini yürütmekte olan kuruluşlara yönelik TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel eğitimi, İç Tetkik eğitimi, Dokümantasyon eğitimi ve Risk tabanlı Proses eğitimleri TSE Genel Sekreter Müşaviri aynı zamanda KYS Baş Tetkikçisi Arif Gani tarafından verildi. Eğitimlere ilk etapta 15 firma temsilcisi katıldı. İlerleyen süreçte de bu tür eğitimlerin düzenleneceği öğrenildi.

TSE İl Temsilciliği olarak ilk eğitimlerini verdiklerini belirten TSE İl Temsilcisi Jülide Başsürücü, firmaların kendilerini daha da geliştirebilmeleri için farklı eğitimler düzenleyeceklerini ifade etti. Eğitimler hakkında bilgi veren Başsürücü, verilen bu eğitimlerle Üretim ve Hizmete Katkı sağlanması, kuruluşlara uluslararası bir kimlik kazandırması aynı zamanda maliyetleri azaltan karlılık verimlilik ve rekabet gücünü arttıran, tedarikçilerin seçiminde, değerlendirilmesinde kolaylık sağlayan, pazar ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilme yeteneğini arttıran nihayetinde kaynakların verimli ve etkin kullanılmasıyla bu çerçevede kuruluşların sürekli iyileşmesine katkı sağlayan bir sistemler bütünü olduğunu ifade ederek eğitime katılan firmalara teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz