Adıyaman

ATSO Tanıtım Günlerinde Stant Açtı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul Yenikapı etkinlik alanında “Adıyaman Dernekler Federasyonu ve Adıyamanlılar Vakfı öncülüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı.

ATSO’nun standına vatandaşlar, siyasiler, basın camiasından isimler ve STK temsilcileri ziyaret etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, stantlarına gösterilen ilgi ve alakadan dolayı oldukça memnun olduklarını söyledi. Uslu konuşmasında, Adıyaman “Emperador Mermerini” Yenikapı’da tanıttıklarını, Adıyaman’da kurulması planlanan Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte mermerin Adıyaman’da mamül olarak satılacağını ve bunun Adıyaman ekonomisi için önemli bir yatırım olduğuna vurgu yaptı.

Uslu, “Öncelikle bu güzel ve büyük organizasyonda emeği geçen Adıyaman Dernekler Federasyonu ve Adıyamanlılar Vakfına teşekkür ediyorum. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak İstanbul Yenikapı’da standımızı kurduk. Gösterilen ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Burada Adıyaman’ımız ekonomisi için önem arz eden başta mermerimiz olmak üzere kentteki sanayi ürünleri ve kültürümüzü de tanıtmaya çalıştık. İnşallah bu etkinlik Adıyaman için güzel dönüşlere sahne olacak.” dedi.

Dört gün sürecek olan etkinliklerde ATSO, Adıyaman’ın eşsiz doğası, turizmi, sanatı, sosyal ve kültürel hayatı ve sanayisini her yönüyle ziyaretçilere tanıtacak.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu