Askon’lu Gençlere ‘En İyi Şube’ Ödülü

31 Mayıs 2016 Salı, 09:46

Askon’lu Gençlere ‘En İyi Şube’ Ödülü

 

Genç Askon Adıyaman Şubesi, Genel Merkez tarafından ‘En İyi Genç Akson Şubesi’ seçildi.

Genç Askon’un Ankara’da gerçekleştirdiği  4. istişare toplantısına Adıyaman Genç Askon Şubesi damga vurdu. Yapılan Genç Askon 4. istişare toplantısında illerin şubeleri faaliyetlerini anlattı.

Genç Askon’un Genel Merkezi’nin yaptığı çalışma ve değerlendirmeler sonucunda Adıyaman Genç Askon Şubesi yaptığı çalışmalar ve yeniliklerden dolayı Genç Askon Genel Merkezi tarafından ‘En İyi Genç Askon Şubesi’ seçildi. Genel Başkan Harun Reşit Çelikoğlu tarafından Genç Askon Adıyaman Şube Başkanı Bedrettin Özsayın’a hediyeler verildi.

Genç Askon Adıyaman Şube Başkanı Bedrettin Özsayın ise, “Genç Askon Genel Merkezi tarafından bu onur verici ödül, başta beni ve teşkilatımı çok mutlu etmiştir. Biz bu yola çıkarken hedefimiz, hep gençliğimizi daha güzel bir Türkiye’ye harcamak olduğunu ifade ettik. Teşkilat olarak bu yolda ilerliyoruz. Bu ödül bizleri daha da çok kamçılayacağından kimsenin şüphesi olmasın. Genel Merkezimize ve Genel Başkanımız Harun Reşit Çelikoğlu’na teşkilatım olarak minnet duygularımı sunuyor ve herkese saygılarımı sunuyorum” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz