Adıyaman

Asım Yıldırım’a Adıyaman’dan Suç Duyurusu

Asım Yıldırım’a Adıyaman’dan Suç Duyurusu

 

Sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a küfreden Samanyolu TV Spikeri Asım Yıldırım’a Adıyaman’dan bir vatandaş suç duyurusunda bulunarak şikayetçi oldu.

Adıyaman Adalet Sarayı’na giderek, Samanyolu TV Spikeri Asım Yıldırım’dan şikayetçi olan, Adıyaman Sağlık Müdürlüğü’nde görevli İbrahim Yetgin adlı vatandaş,  “Samanyolu Televizyonunda haber spikeri olarak görev yapmakla olan Asım Yıldırım isimli kişi bugün sosyal medyada twitter hesabında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy verenler hakkında hakaret içerikli mesajlar paylaşmıştır. Bu kişinin internet ortamında yapmış olduğu paylaşımların çıktısını aldım ve size ibraz ediyorum. Cumhurbaşkanımız hakkında ve Cumhurbaşkanımıza oy verdiğim için benim hakkımda internet ortamında hakaret içerikli mesajlar paylaşan Asım Yıldırım isimli kişiden şikayetçiyim” dedi.

Cumhuriyet Savcısı tarafından şikayeti alınan İbrahim Yetgin, sosyal medyanın seçilmişlere, atanmışlara ve onlara gönül veren insanlara hakaret yeri olmadığını belirterek, davacı olduğunu söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu