Adıyaman

“Amacımız eğitimde daha büyük başarı”

Milli Eğitim Müdürü göreve başladı

“Amacımız eğitimde daha büyük başarı”

 

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mete Kızılkaya, göreve başladı.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan’ın Romanya’nın başkente Bükreş’e eğitim ataşesi olarak görevlendirilmesinin ardından yerine Mete Kızılkaya atandı. Mete Kızılkaya göreve başladı.

Göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, “Öncelikle Adıyaman´a ve Adıyaman’da ki çocuklarımıza hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun yıllar Adıyaman´a hizmet eden selefim Sayın Seyfi Özkan´a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Ülkemizin bu güzel şehrine atanmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel şehrimizde şimdiye kadar gerçekleştirilen tüm başarılı çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elbette amacımız daha büyük başarıları elde etmek olacaktır. Elbette ki başarı ekip çalışması ile mümkün olacaktır. Bu nedenle görevime yeni başladığım bu ilk günlerden itibaren en büyük güvencem, tecrübesine ve bilgi birikimine inandığım Adıyaman’da ki eğitim yöneticileri ve öğretmenler olacaktır” dedi.

Mete Kızılkaya açıklamasının devamında, “Milli Eğitim Müdürü olarak akademik başarının yanında, öğrenci, öğretmen, veli, ve yöneticilerimizle birlikte sosyal, sportif, kültürel her türlü çalışmayı ve projeyi oluşturacağımız sinerji ile harekete geçireceğimize inanıyorum. Daha iyiyi yapmak, daha güzele ulaşmak amacı ile gerçekleştirmek istediğimiz tüm çalışmalarımızda başta en büyük desteğin saygıdeğer öğretmenlerimizden, yöneticilerimizden, velilerimizden, basından ve bizi destekleyen tüm paydaşlarımızdan geleceğine inanıyorum. Bu düşüncelerle yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde Adıyaman’ımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu