Adıyaman

Altın bulan temizlik görevlisi altınla ödüllendirildi

Altın bulan temizlik görevlisi altınla ödüllendirildi

 

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde temizlik yaparken altın bulan ve sahibine teslim eden temizlik görevlisi yönetim tarafından altınla ödüllendirildi.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ek binasında 12 seneden beri temizlik işçisi olarak çalışan 3 çocuk annesi Remziye Karadağ, hastane koridorlarını temizlerken altın gerdanlık buldu. Yaklaşık değeri 6 bin TL olan altın gerdanlığı bulan temizlik görevlisi, onu sahiplerine teslim ederek insanlık örneği sergiledi.

Remziye Karadağ’ın bu örnek davranışı sonrasında Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz tarafından, teşekkür belgesi verildi.

Teşekkür belgesini alan temizlik görevlisi, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Fatih Doğan tarafından altınla ödüllendirildi.

Fatih Doğan, Remziye Karadağ’ı duyarlı ve örnek davranışından dolayı kutlayarak, “Personelimizi örnek davranışından dolayı kutluyorum. Çalışanlarımızın aynı duyarlılıkla hareket edeceğine inanıyorum. Bizler burada halkımıza hizmet etmek için varız” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu