Adıyaman

“Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın”

 

Protokolden Diyarbakır Gazisine Ziyaret

“Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın”

 

Adıyaman Vali Abdullah Erin, Diyarbakır Lice’de Bölücü Terör Örgütü PKK mensuplarının askeri üs bölgesine saldırması sonucu yaralanan Uzman Çavuş Ali Bilgiç’i Adıyaman’daki evinde ziyaret etti.

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Diyarbakır Gazisi Uzman Çavuş Ali Bilgiç’i Cumhuriyet Mahallesindeki evinde ziyaret ettiler. Gaziye çiçek takdim edildi,  gazi ve ailesiyle sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, acil şifalar dilediler.

Lice Gazisi Ali Bilgiç ve ailesiyle sohbet eden Vali Erin, “Yüce Milletimiz, vatanın bekası ve milletimizin huzuru için büyük fedakârlıklar gösteren kahraman gazilerimizi hiçbir zaman unutmamış, bundan sonra da unutmayacaktır. Devlet olarak her zaman yanınızdayız. Herhangi bir talebiniz olduğunda kapılarımız sizlere her zaman açıktır. Aynı saldırıda vatan, bayrak ve değerler uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Lice Gazisi Uzman Çavuş Ali Bilgiç ve ailesi ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Abdullah Erin’e ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu