Albay Kulalar, kreş öğrencileriyle buluştu

10 Aralık 2016 Cumartesi, 08:16

Albay Kulalar, kreş öğrencileriyle buluştu

 

Adıyaman Askerlik Şube Başkanı Albay Davut Kulalar, eşiyle birlikte kreşte kalan minikleri ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.

Öğrenciler ile sohbet eden ve onların sorularını cevaplayan Adıyaman Askerlik Şube Başkanı Albay Davut Kulalar, öğrencilerle eğlenceli zaman geçirdi.

Albay Davut Kulalar tarafından gerçekleşen ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Kreş Müdürü Zahide Kıraç, “Kreşimizde eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret eden Albay Davut Kulalar, çocukların askerlik konusunda merak ettiği bütün soruları cevapladı. Ayrıca çocuklarımız da ziyaret esnasında sordukları sorularla askerlik konusunda akıllarında kalan bütün soruların cevabını almış oldular. Böylesine önemli bir ziyaretten ötürü hem öğrencilerimiz hem de bizler oldukça mutlu olduk. Öğrencilerimizin bazı meslek dallarını yakından tanımaları ve dallarında kariyer sahibi olmuş olan isimlerle tanışmaları onalar için bir şanstır. Çünkü küçük yaşta yapılan bir ziyarette anlatılan konuları hafızalardan bir türlü silinmiyor. Bu şekilde öğrencilerimizde ileriki yaşantılarında okumak istedikleri bölümleri ve meslek dallarını bu şekilde tanımış oluyorlar. Öğrencilerimiz ve velilerimizde bu ziyaretten ötürü oldukça mutlu oldular” dedi.(IHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz