Adıyaman

AK Partili Vekiller, Meclis Toplantısına Katıldı

AK Partili Vekiller, Meclis Toplantısına Katıldı

 

AK Parti Adıyaman milletvekilleri, Adıyaman Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısına katılarak meclis üyeleri ile bir araya gelip, sürdürülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan erken genel seçim için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Adıyaman milletvekilleri, Adıyaman Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısına katılarak, meclis üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun başkanlığını yaptığı meclis toplantısına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın ile milletvekilleri Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat, belediye tarafından sürdürülen ve yapımı planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi aldı.Bazı projelerin hızlanması için destek isteyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve meclis üyelerine destek sözü veren milletvekilleri adına konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, tek gayelerinin Adıyaman olduğunu dile getirerek, “AK Parti iktidarı ile ülkede ciddi bir gelişme yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Bu gelişmelerden ülkenin tüm kentleri gibi Adıyaman’da nasibini aldı. Adıyaman’a son 13 yılda gelen yatırım, cumhuriyet tarihi boyunca gelen yatırımdan daha fazla. Ancak hemşerilerimizin her şeyin daha iyisine layık olduğuna inandığımız ve çalışmalarımızı da bu yönde sürdürdüğümüz için gerek belediyemizin, gerekse valiliğimize bağlı il özel idaremizin çalışmalarına hep destek olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Milletvekillerinin destek sözüne teşekkür eden Belediye Başkanı Kutlu ise verilecek destekler ile hayata geçirilecek olan projelerin Adıyaman’ın gelişmesine ciddi katkı sağlayacağını dile getirdi. Konuşmaların ardından meclis üyelerinin de görüşlerini alan AK Parti heyeti toplantıdan ayrıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı