Adıyaman

AK Partili Kadınlardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

AK Partili Kadınlardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Adıyaman AK Parti Kadın Kolları Başkanlığının davetlisi olarak Adıyaman’a gelen Van, Batman ve Bitlis AK Parti Kadın Kolları Başkanları ve teşkilat üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Adıyaman AK Parti Kadın Kolları Başkanlığının, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ programına katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Van, Batman ve Bitlis Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ile birlikte Başkan Kutlu’yu makamında ziyaret eden AK Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, AK Parti Batman Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Bilici ve AK Parti Bitlis Kadın Kolları Başkanı Ferah Diba Zeydan ile teşkilat üyeleri, gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Başkan Kutlu’ya getirdikleri yöresel ürünleri hediye eden Kadın Kolları Başkanları, Adıyaman’da olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Misafirlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak konuşmasına başlayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kutlu, ülkenin ve özelliklede bölgenin daha çok kalkınması, yaşanan olumsuz olaylardan uzaklaşması için kadınlara önemli roller düştüğünü sözlerine ekleyerek, bu konuda onlardan fedakarlık beklediklerini belirtti.

Ziyaret sonunda misafirlerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çiçek takdim eden Başkan Kutlu, AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı tarafından misafirler nuruna verilen yemeğe iştirak etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu