Adıyaman

AK Partili gençlerden eğitime destek

AK Partili gençlerden eğitime destek

 

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları üyeleri Gümüşkaya İlköğretim Okulu’nu boyadı.

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları üyeleri daha önce İncebağ Köyü İlköğretim Okulu’nda yapılan boyama etkinliğine yenisini ekledi. Gümüşkaya Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Memet Güngör, Matematik Öğretmeni Ahmet Aslantaş ile gençler ortak bir çalışma yaparak, 400 öğrencisi bulunan okulu boyadı. Gençler okulun iç ve dış boyasını yaptı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahman Genç ve Koordinatör Vakkas Yılmaz öncülüğünde gönüllü gençlerle ve okul öğretmenleriyle birlikte okul boyanarak yeni bir görünüme kavuştu.

Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahman Genç, “Yarınımızı ve geleceğimizi şekillendirecek gençler için daha rahat bir ortam oluşmasına vesile olduğumuz için sevinçliyiz. Ayrıca toplumsal gelişimimize katkı sağlayan gönüllü gençlerin yapılan çalışmalar sonucu kişisel gelişimlerinin yanı sıra topluma faydalı bireyler yetiştiğine inanıyorum” diye konuştu.

Etkinlik Koordinatörü Vakkas Yılmaz ise “Biz okulları kana değil, umuda boyayan ak nesil bir erdem hareketiyiz. Teminatımız olan gençlerin geleceğe umutla ve geleceğin mimarlarına ahde vefa ve görevimizdir. Bu çalışmalar bizleri gençleri de bir araya getirerek kaynaşmamızı sağlayan okul müdürümüze, matematik hocamıza ve emeği geçen gönüllü kardeşlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı