Adıyaman

AK Parti’den Emniyete Başsağlığı Ziyareti

AK Parti’den Emniyete Başsağlığı Ziyareti

 

İstanbul’da terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıda çoğunluğu polis 44 kişinin şehit düşmesinin ardından Ak Parti Merkez İlçe başkanı Mehmet Hanifi Erdem ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman il Emniyet Müdürü Metin Alper’i makamında ziyaret ederek taziye ziyaretinde bulundular.

Taziye ziyaretinde bulunan merkez ilçe başkanı Mehmet Hanifi Erdem yaptığı açıklamada; “Bu millet, devlet ve bayrak, dünya durdukça var olacak. Allah’ın izniyle kazanacağız. Bu hainler şunu asla akıllarına getirmiyor, bu hainlerin bilmediği bir şey var; Bu millet tarihi boyunca hiç diz çökmedi, hiç aman demedi, hiç esir olmadı. Milyonlarca şehit verdi, yüz binlerle birlikte şehit olduk. Bu bayrağın, ezanların, devletin ve milletin varlığı, şehitlerinin sayesindedir. Bu hainler bunu bilselerdi böyle bir şeye asla heves etmezlerdi. Bugün en yeni polis kardeşimizden en üstteki müdürümüze, İçişleri Bakanımıza, bakanlarımıza, Başbakanımıza, Cumhurbaşkanımıza kadar büyük bir kararlılıkla bu hainlerden bu hesap mutlaka ve mutlaka sorulacak. Sonu nereye varırsa varsın, bedeli ne olursa olsun bu hesap mutlaka sorulacak. Bu vesile ile bir kez daha emniyet müdürümüz Sayın Metin Alper nezdinde bütün emniyet mensuplarımızın ve ülkemizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Taziye ziyaretinden duyduğu minnettarlığı dile getiren emniyet müdürü Metin Alper ise; Ak parti merkez ilçe başkanımız Mehmet Hanifi Erdem ve yönetimine teşekkür ediyorum. Şehitlerimizin ve ülkemizin başı sağ olsun. Bizler bayrağımız ve devletimizin dirliği için her an her saniye gözünün kırpmadan şehit olmaya hazırız. Bu kötü günlerimizde daha da güçlenerek her kese en ağır cevabı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki milletimiz bugün olduğu gibi her zaman bizlere karşı desteğini esirgemesin.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu