Adıyaman

AK Parti sahaya indi

AK Parti gitmedik köy bırakmayacak

AK Parti sahaya indi

 

AK Parti Adıyaman teşkilatı bütün kademeleriyle 15 gün içerisinde 439 köy, 14 beldeyi ziyaret edecek.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez başkanlığında teşkilatın tüm kademeleri gezmedik köy ve belde bırakmayacak.  İl, ilçe, gençlik ve kadın kollarının yanı sıra belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri, il genel meclis başkanı ve meclis üyeleri tüm köy ve beldeleri 2 hafta içerisinde gezerek bitirecek. AK Parti teşkilatı köy gezilerine başladı.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, 14 yıl boyunca sürekli vatandaşın yanında olduklarını ve bundan sonrada olmaya devam edeceklerini belirterek, kent merkezleri kadar kırsal bölgelerinde sorunlarına çözüm üretildiğini vurguladı.

Vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak, onlarla bir sıcak çay içmek için bu ziyaretlerin startını verdiklerini kaydeden Başkan Abudrrahman Dimez, dur durak bilmeden tüm köylerin ve beldelerin yılsonuna kadar gezileceğini söyledi.

Teşkilatın tüm kademelerin kırsaldaki vatandaşlara kısa sürede dolaşmak için seferber olduğunun altını çizen Abdurrahman Dimez, “AK Partinin tüm teşkilat kademeleri yılsonuna kadar seferber oldu. Adıyaman’da ki 439 köyü ve 14 beldemizi teşkilat mensuplarımızla, il genel meclis başkanı ve il genel meclis üyeleri, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyeleri, bütün parti kademeleri olarak ziyaret ederek hasbıhal edeceğiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını sahada çözüm bulma adına katkı sunacağımızı tahmin ediyorum.  Sadece vatandaşımızla iç içe olmak istiyoruz. Bu güne kadar böyleydi ancak bundan sonrada böyle olacak” dedi.(İHA)

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu