Son Dakika
27 Mayıs 2018 Pazar

AK Parti ve MHP’den Ortak Açılış

07 Nisan 2017 Cuma, 09:36

Evet Kafe’nin Açılışı Yapıldı

AK Parti ve MHP’den Ortak Açılış

 

Adıyaman’da, 16 Nisan Referandumu öncesi ‘Evet Kafe’nin açılışı büyük bir coşkuyla yapıldı.

Atatürk Bulvarı Adıyaman Adliyesi yakınlarına kurulan ‘Evet Kafe’nin açılış törenine TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara, Salih Fırat, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, ilçe ve belde belediye başkanları MHP’liler ve AK Parti üyeleri ile çok sayıda kişi katıldı.

Açılış öncesi Malatya’dan Adıyaman’a getirilen mehteran takımı tarafından marşlar söylendi. Oldukça coşkulu geçen törende konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Türkiye’nin her geçen gün güçlenerek büyüdüğünü ve daha çok güçlenmesi için referandum çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Daha sonra konuşan MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün ise referandumda evet diyeceklerini ve ülkenin gelişmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade etti.  Yapılan konuşmaların ardından ‘Evet Kafe’ dualarla açıldı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz