Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

AK Parti, icraatlarını anlatacak

14 Nisan 2015 Salı, 10:09

AK Parti Seçim Stratejisini Belirledi

AK Parti, icraatlarını anlatacak

 

AK Parti Seçim Koordinasyon Toplantısında seçim stratejisi belirlenerek, seçimin önemi bir kez daha dile getirildi.

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen’in başkanlık ettiği seçim koordinasyon toplantısı TPAO Bölge Müdürlüğü toplantı odasında gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekili Salih Fırat’ın yanı sıra diğer aday adayları Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, İclal Yalçın Tutuş, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı, il genel meclisi başkanı katıldı.

Yaklaşık beş saat süren toplantıda, seçim sürecinde yapılacak iş ve işlemler, ekiplerin oluşturulması ve çalışma sistemi, verilerin alınması, SKM’nin çalışması, teşkilat ve adayların yükümlülükleri, sandık görevlilerinin sorumlulukları ve planlama konuları ele alındı.

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, Haziran ayında yapılan seçimlerin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu ifade ederek, “2015 seçimleri bu güne kadarki seçimlerin en önemlisidir. Yeni Türkiye’nin inşası için taşıdığı önemi hepimiz biliyoruz. Bunu vatandaşlarımıza da anlatmamız lazım. İktidarımızın 12 yıllık icraatlarının halka anlatılması ve hatırlatılması gerekiyor” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz