Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

“AK Parti, Halkın Partisidir”

14 Mayıs 2015 Perşembe, 10:00

Fırat’tan Seçim Gezileri

“AK Parti, Halkın Partisidir”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’da, kurumları ziyaret etti, Samsat ilçesine geçerek, ilçe ziyaretini de sürdürdü.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’da, kurumları ziyaret etmeye devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürü ve personellerini ziyaret eden Milletvekili Adayı Halil Fırat, burada Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Ekinci bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Daha sonra özel bir hastaneyi gezen Fırat, hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Adayı Halil Fırat, hastalarla bir süre sohbet ettikten sonra Adalet Sarayını ziyaret ederek, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz ve Baro Başkanı Hasan Demiri makamında ziyaret etti.

 

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYI HALİL FIRAT’TAN SAMSAT’A ZİYARET

Burada açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Halil Fırat, AK Parti’nin diğer partilerden ayıran en büyük farkın halkın yanında olması ve halkın istediği talepleri doğrultusunda siyaset yürütülmesi olduğunu kaydetti.

Fırat, “Halkın partisi olan AK Parti’nin, halkın oyları ile galip gelmesi için var gücümüzle çalışmalıyız. Sahabe Safvan Bin Muattal kabrinin bulunduğu bu topraklara hizmet etmek bizim için kutsal bir görevdir. Bu bilinçle yolumuza devam ediyor, birlik ve beraberlik içinde halkımızın huzur ve refahı için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Türkiye üzerinden büyük oyunlar oynanıyor. Seçim dışı, bazı illegal yollarla iktidar olmak isteyenler var ama milletimiz artık uyandı. Bunların oynadığı oyunları halkımız görüyor ve ona göre tavır belirliyor. Halkımızın mutluluk ve refahı için ne gerekiyorsa yapmanın gayretindeyiz” dedi.

 

FIRAT'TAN KURUMLARA ZİYARETFırat’tan Samsat’a Ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Av. İbrahim Halil Fırat seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Samsat ilçesini ziyaret eden Fırat, burada partililerle bir araya gelerek esnafları ve köyleri ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Fırat, esnaflardan hayır ve destek dualarını istedi. Köyleri gezen Fırat, yaptığı açıklamada, “Yeni Türkiye’nin inşası için AK Parti’nin bu seçimden daha güçlü çıkmasının mücadelesini vereceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın ve köylümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. Köylü milletin efendisidir anlayışıyla hareket ediyoruz. Türkiye güvenle ve istikrarla büyüdü artık, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik yola çıkarken ve olmadı. Yeni Türkiye’nin inşası için hedefimiz Adıyaman’da 5-0 inşallah halkımızın teveccühü ile 5 arkadaşımız ile beraber Ankara’da daha iyi hizmetler için çalışacağız” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz