AGC’den Vali Kalkancı’ya Ziyaret

29 Temmuz 2017 Cumartesi, 09:29

AGC’den Vali Kalkancı’ya Ziyaret

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri ve üyeleriyle birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hayırlı olsun ziyaretinde konuşan Başkan Dişkaya, “İstanbul gibi metropol bir ilden ilimize vali olarak atanan Sayın Valime Adıyaman Valiliği görevinde başarılar diliyorum. Yaptığımız bu ziyaret esnasında; Sayın Valimin azmine istek ve kararlılığına şahit olduk. Yılların vermiş olduğu devlet tecrübesi deneyim ve birikimleriyle Adıyaman’ımızın çözüm bekleyen ve hak ettiği yatırımları alabilmesi için gelir gelmez süratle konuları ele aldığını görmek bizleri mutlu etmiştir. Omuz omuza inşallah tüm bu sorunların üstesinden gelecektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ise Adıyaman’a barış huzur ve sıcak ortamında ilimizin hak ettiği yere gelebilmesi için gece gündüz demeden çalışmalara başladıklarını belirterek, “Sayın hükümetimizin ve cumhurbaşkanımızın teveccühleriyle atanmış olduğum Adıyaman valiliği görevinin ağır yükünün bilincindeyim ve sizlerle birlikte bu yükün altından kalkacağımıza inanıyorum. Lütfen bizim gözden kaçırdıklarımız olursa bizleri bu konuda bilgilendiriniz. Buna her zaman açığız” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz