Son Dakika
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Adıyamanlılar Vakfından İftar

15 Haziran 2017 Perşembe, 10:18

Adıyamanlılar Vakfından İftar

 

Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfının Adıyaman Şube tarafından düzenlenen iftar etkinliğine ilgi yoğun oldu.

Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Av. Nedim Taylan, vakfın bütün kurucu üyelerine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Vakıf çalışmaları ve vakıfçılığın önemi ile ilgili bilgiler veren Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy da yaptığı konuşmada 21 yıldır vakıf hizmetinde yer alan ve bu davaya gönül vermiş insanların gayret ve çabaları taktire şayan olduğunu belirterek, iftarın gerçekleşmesinde emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Adıyamanlılar Vakfının gerek İstanbul da ve gerekse Adıyaman da gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle bütün Adıyamanlıların takdirini kazandığını belirten Adıyaman Valisi Abdullah Erin, “Vakıf hizmetlerinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Vakıf insanı olmak kolay iş değildir. Vakıfçılık Fedakarlık ve gönüllülük esasa dayalı bir iştir. Bu yorucu ve meşakatlı sorumluluğu göğüsleyen ve bütün bu hizmetlerinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

İftara Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Alay Komutanı Ercan Atasoy, Emniyet Müdürü Metin Alper Diğer, çeşitli sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz