Adıyaman

“Adıyamanlı, Her şeyin En Güzelini Hak Ediyor”

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yusuf Durmuş:

 “Adıyamanlı, Her şeyin En Güzelini Hak Ediyor”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Yusuf Durmuş Mercan TV Ana Haber’de Yılmaz Çoban’ın konuğu oldu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Yusuf Durmuş, “ Benim bir koltuk ihtiyacım yok. Mevzubahis Adıyaman ise benim için gerisi teferruattır. Her şeyin en güzeline olduğu gibi hizmetin de en güzeline layık olan Adıyaman halkı için aday adayı oldum” dedi.

Haziran ayında yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Aday Adayı olan İnşaat Yüksek Mühendisi H.Yusuf Durmuş, Adıyaman’ın cazibe merkezine dönüştürecek, bölgesel lojistik bir üs haline getirecek çalışmalarla ilgili de açıklamalarda bulunarak Aday Adayı olduktan sonra seçim çalışmalarını büyük bir özen ile yürüttüğünü bildirdi.

İnşaat Yüksek Mühendisi H.Yusuf Durmuş şöyle konuştu, “Sevgili hemşerilerim, Haziran ayında yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için, bugüne kadar siyaset yaptığım AK Parti’den, sizlerin desteği ve güveniyle aday adayı oldum. Bana olan güveninizi sarsmamak, dua ve desteğinizi hep yanımda hissetmek benim için en büyük kazanç olacaktır. Adaylık verildiği ve sizlerin desteğiyle seçildiğim takdirde, yasama görevinin dışında, farklı bir bakış açısıyla Adıyaman’ımıza hizmet etme düşüncesindeyim.”

Önceliklerini de sıralayan Durmuş, “Önceliklerim, temsilde adalet; milletin vekili olarak, verilen yetkiyi, herkes için eşit ve adil bir şekilde kullanmak.” dedi.

Ankara’daki Adıyamanlı bürokrat sayısının az olmasına değinen Durmuş, “Adıyaman’ın nitelikli bürokratlarını, Ankara bürokrasisine kazandırarak, Adıyaman’a gelecek olan yatırım ve hizmetlerin niteliğini arttırmak.” dedi.

Durmuş, “Tarımda sulamaya ağırlık verecek projelerin hayata geçirilmesi ve endüstriyel bir tarım ürününün Adıyaman’da yetiştirilerek, şehre katma değer kazandırmak. Çevre illerle ulaşımın kalitesini arttırarak, Adıyaman’ın bölgesel lojistik bir üs haline dönüşmesine katkıda bulunmak. İşte o zaman bütün yollar Adıyaman’a çıkacak ve Adıyaman, bölgenin incisi olacaktır. Doğrudan personel alımlarında liyakat ve sosyo-ekonomik kriterler göz önünde tutularak, adil bir yaklaşımın yerleşmesine katkıda bulunmak. Bugüne kadar Adıyaman’ımıza gelen yatırımlar, sadece siyasi ve bürokrasi gözüyle değerlendirildi. Bundan sonraki yatırımların teknik bir bakış açısıyla takip ve değerlendirilmesine çalışacağım” dedi.

Adıyamanlılarla birlikte hayalleri gerçekleştirmeye çalışacağını söyleyen Durmuş, “Hepimizin layık olduğu ve hep hayallerde kalan güzellikleri, Adıyaman’ımızda, hep birlikte yaşamak umuduyla, bu kardeşinize destek olacağınıza inanıyor, hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu