Adıyaman

“Adıyaman’ın Marka Değerini Yükselteceğiz”

Aydın Yeni Valilik İnşaat Alanını Gezdi

“Adıyaman’ın Marka Değerini Yükselteceğiz”

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ile birlikte Adıyaman Valiliği yeni bina inşaat alanını gezen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, yüklenici firma yetkililerinden inşaatla ilgili bilgiler aldı.

Ülke geneli olduğu gibi Adıyaman’da da AK Parti iktidarıyla birlikte yatırımların artarak devam ettiğini belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “Şu anda Adıyaman’a değer katacak, marka anlamında Adıyaman’ı üst seviyelere taşıyacak bir inşaat alanını geziyoruz. Burada 54 Bin metre kapalı alana sahip İl Özel İdaresi, Hükümet Binası ve Valilik olmak üzere üç ayrı bina ve bu binaların çok ayrı estetik görselliği olacak bu da şehrimize yakışır tarzda muazzam bir yapı inşa ediliyor. Adıyaman insanına hizmet verebilmek için bu inşalar çok önemlidir ve hep söylüyorum Adıyaman insanı hizmetin en iyisini en kalitelisini hak ediyor. Zaten bu muazzam yapıların temelleri hazır duruma getirildi bu doğrultuda en kısa süre içerisinde bitmesi için bu işin takipçisi olacağız.” dedi.

Aydın, “Bu yapılar çok maliyetli ama Adıyaman böyle hizmetleri de hak ediyor. Bu manada bu projelere destek veren Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza değerli hükümet içerisinde bize yardımcı olan herkese ve Adıyaman’a geldiği günden beri Adıyaman’ın her türlü sorunuyla yakından ilgilenen her türlü sıkıntıyı kendi sıkıntıymış gibi gören Sayın Valimize buradan çok teşekkür ediyorum. Bu projelerin Adıyaman’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum inşallah bu yapıları bitirmekle beraber yine Adıyaman’ın bir vizyon projesi olan şehir merkezi projesini de inşallah hep birlikte inşa edeceğiz zaten bu şehir merkezini güzelleştireceğimiz proje bitmiş durumda şuanda hazır inşallah bunu da hep birlikte bitirip Adıyaman’ın marka değerini yükselteceğiz. Biliyorsunuz bu proje kapsamında eski Adliye Binası ve Hükümet Binasının yıkımıyla birlikte altı 2 katlı otopark üstü ise Adıyaman’ımıza nefes aldıracak bir eserle bu projeyi bitireceğiz Allah’ın izniyle. Bunların yanı sıra bölgemizde hiç olmayan Türkiye’de 7-8 tane olan uluslararası toplantıya da ev sahipliği yapacak olan Hizmet İçi Eğitim Merkezimizin de projesi bitmiş durumda inşallah yakın bir zamanda bu projeyi de bitirip bölge ve hatta uluslararası toplantıların da yapılabileceği bir yapıyı Adıyaman’ımıza kazandıracağız Allah’ın izniyle. Tabi şehir merkezi’nin yanı sıra bütün ilçelerimizi köylerimizi her yeri karış karış gezip insanlarımızın sorununu dinleyip onların sorunlarını kendi sorunlarımız olarak bilip en etkili şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ben bu manada emeği geçen herkese, Milletvekili arkadaşlarımıza, teşkilatlarımıza, belediyemize ve özellikle de sayın valimize hakikatten teşekkür ediyorum, Adıyaman’ımıza hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı