Adıyaman

Adıyaman’ın güzellikler bu sergide

Adıyaman Belediyesi ile AFYOL tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ‘Fotoğrafların Diliyle Adıyaman’ adlı fotoğraf sergisinde, Adıyaman’ın tarihi yapıları, kültürel öğeleri ve doğal güzellikleri tanıtılacak.

Adıyaman Belediyesi ile Adıyaman Fotoğraf Yolcuları Derneği (AFYOL) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ‘Fotoğrafların Diliyle Adıyaman’ adlı fotoğraf sergisiyle, yine Adıyaman’ın bilinmeyen ya da az bilinen güzellikleri, farklı bakış açılarıyla meraklılarına sunulacak.

12 fotoğraf sanatçısı tarafından tamamı Adıyaman sınırları içerisinde çekilen 50 eserin sergileneceği sergi, bugün saat 13.30’da Keleş Konağı’nda düzenlenecek olan programla davetlilere kapılarını açacak. Sergi üç gün boyunca ziyaretçi kabul edecek.

Adıyaman Belediyesi ile Adıyaman gönüllüsü fotoğraf sanatçılarının birlikte gerçekleştireceği sergiyle ilgili bilgi veren yetkililer, geçtiğimiz senelerde de beğeniye sunulan fotoğraflarla Adıyaman’ın doğal güzelliklerinin, tarihi yapılarının, kültürel öğelerinin ve sosyal hayatının belgelenerek, şehrin tanınmasında ve bir görsel bellek oluşmasında önemli bir yer tuttuğunu dile getirerek, tüm Adıyamanlıları ve Adıyaman sevdalılarını bu özel sergiye davet etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu