Adıyaman

Adıyaman, ‘Yenilikçilik Ödüllerini’ Kaptı

Milli Eğitimin ‘Yenilikçi’ Başarısı

Adıyaman, ‘Yenilikçilik Ödüllerini’ Kaptı

 

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü, ‘Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ töreninde bölgedeki 5 ödülden 3’ünü alarak büyük bir başarıya imza attı.

Milli Eğitim Bakanlığı, yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlere daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması için ‘Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ töreninin bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde gösterilen 5 başarıdan 3’ünü Adıyaman alarak büyük başarı gösterdi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği bölgesel ödül töreni Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Törene Adıyaman’dan Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan ve Ar-Ge Birimi katıldı. Törene Doğu Karadeniz, Kuzeydoğu Anadolu, Ortadoğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden dereceye giren proje sahibi illerden yöneticiler katıldı.

Kurumsal kategoride ‘Stratejik Plan Hazırlama’, ‘Filenin Filizleri’, bireysel kategoride ‘Kalite Sistemlerini Hazırlama’ projeleri başarı elde etti.

Bölgeden başarılı bulunan 5 projeden 3’ünün Adıyaman’a ait olması eğitim camiasında sevince neden oldu. Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, projeler ile ilgili plaketleri törende aldı.

Trabzon’da ki tören sonrasında Milli Eğitim Müdür Seyfi Özkan tarafından, Ar-Ge biriminde görevlilere başarılarından dolayı plaket verilirken, tüm personeli tek tek tebrik etti.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı