Son Dakika
25 Haziran 2018 Pazartesi

Adıyaman Star Gazetesindeydi

24 Şubat 2018 Cumartesi, 08:52

Adıyaman Star Gazetesindeydi

 

Star Gazetesi, dün Adıyaman eki verdi. Türkiye genelinde basılıp dağıtılan “Star Adıyaman” ekinde, Adıyaman’da devam eden yatırımlar, projeler, belediye çalışmaları ve bazı STK’ların çalışmalarına yer verildi.

Star Gazetesi, dün Türkiye genelinde Star Adıyaman eki dağıttı. Adıyaman ekinde, “Yaptığı hizmetlerle Türkiye’ye örnek” başlığıyla Adıyaman Belediyesinin çalışmalarına yer verildi. Haberde       Adıyaman Belediyesi, Vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için adeta seferber oldu. Toplu taşıma gece ücretsiz. Hastalar ‘Alo Taksi’ ile hastanelerden evlerine taşınıyor. Cenaze sahiplerinin bütün ihtiyaçları karşılanıp acıları paylaşılıyor” dendi.

Besi Bebeğin ABD’de tez konusu olduğu haberi de Adıyaman ekinin ilk sayfasında yer aldı. Sincik, Gölbaşı ve Kahta Belediyelerinin çalışmalarına yer verilmiş. Yine birinci sayfada ATSO Başkanı Mustafa Uslu’nun Kentin Katma Değerini Üreten Bir Lokomotifiz” başlıklı açıklamasına yer verilmiş.

12 sayfalık Adıyaman ekinin 2. Sayfası Kahta Belediyesinin çalışmalarına ayrılmış. ”Verdiğimiz sözler için gece gündüz çalıştık” diyen Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ın, belediye hizmetlerini tanıtması yer almış.

Adıyaman ekinin 3. Sayfası çeşitli haberlere ayrılmış. Adıyaman ekinin beşinci sayfasında ATSO’nun çalışmaları yer alırken, Adıyaman ekinde yer alan tek makale olan, gazetemiz yazarı Naif Karabatak’ın “Bir şehri niye severiz” başlıklı makalesine ayrılmış. Aynı sayfada Kent Konseyinin “Hedef daha güzel ve daha yaşanabilir kent” başlığıyla açıklamasına yer verilmiş.

Star Gazetesinin Adıyaman ekinin 6 ve 7’inci sayfası Adıyaman Belediyesinin çalışmalarına ayrılmış. Adıyaman ekinin 8’inci sayfası Gölbaşı Belediyesine ayrılırken, 9’uncu sayfasında Adıyaman’a dair çeşitli haberlere yer verilmiş.

Gazetenin 10’uncu sayfası Sincik Belediyesine ayrılırken, 11’inci sayfasında Kahta Ziraat Odası ile Oses Çiğ Köftenin bir reklam haberine yer verilmiş.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz