Adıyaman

Adıyaman Sağlıkta Ödül Aldı

Adıyaman Sağlıkta Ödül Aldı

 

Antalya’da gerçekleştirilen 6. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi’nden Adıyaman ikincilik ödülü aldı.

  1. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi’ne katılan Adıyaman ekibi, Antalya’dan ödülle döndü. Kongreye, Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz, Mali Hizmetler Başkanı İbrahim Halil Kaya, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Fatih Doğan, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Osman Aydın ve çeşitli yöneticiler katıldı.

Kongreye 13 proje ve 5 poster ile katılan Adıyaman ekibi büyük bir başarı elde etti. Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi görevlisi Levent  Songur’un ‘Eksiksiz Dosya İndikatörü Takibiyle Tıbbi Kayıtlardaki Hataların Düzeltilmesi’ isimli çalışması ile 81 ilden 2500 kişinin katıldığı kongrede 680 çalışma arasından bilimsel araştırma ve yayın dalında 2.lik ödülüne layık görüldü.

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri  Uzman Dr. Erdoğan Öz, binlerce katılımcı ve yüzlerce yarışmacı arasından Levent Songur’un çalışmasının ödüle layık görülmesinden dolayı çok büyük bir onur ve gurur yaşadıklarını ifade etti.

Öz, Adıyaman’a bu ödülü getirdikleri için çok büyük bir mutluluk yaşattığı için Levent Sonğur’u tebrik etti.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Fatih Doğan ise, hastane olarak bu ödülü almaktan son derece mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, sağlıkta güzel hizmetlerin yapıldığına işaret etti.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu