Adıyaman

“Adıyaman, Projelerle Kalkınıyor”

TBMM Başkanvekili Aydın

“Adıyaman, Projelerle Kalkınıyor”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı ziyaret ettiklerini, Adıyaman’ın acil önem arz eden meseleleri hakkında gayet olumlu ve Adıyaman için kazanımlarla dolu istişarelerde bulunduklarını ve destek aldıklarını belirterek, Adıyaman’ın projelerle kalkınacağını söyledi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, “Milletvekili arkadaşlarımızla beraber sürdürdüğümüz çalışmalar Kalkınma Bakanlığı nezdinde devam etmektedir. Bu bağlamda en son olarak Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ı ziyaretimizde Adıyaman’ın acil önem arz eden meseleleri hakkında gayet olumlu ve Adıyaman için kazanımlarla dolu istişarelerde bulunduk, destek aldık. Bugün itibariyle her yönden gelişen ve büyüyen Adıyamanımızın, demografik, işgücü ve sanayi anlamında sahip olduğu ciddi potansiyelinin değerlendirilmesi noktasında neler yapılabileceği somut projeler bazında ele alınmıştır. Bu manada bir taraftan daha önceden başlattığımız çalışmaların tamamlanması, diğer taraftan da yeni projelerin hayata geçirilmesini arzulamakla beraber, ilimizin her alanda gelişimine katkı sağlamaya çalışmaktayız.” dedi.

Aydın, “Son yıllarda Adıyamanımızın her alanda gelmiş olduğu nokta, daha önce hayal bile edilemeyen, yapılamaz denilen kalkınma hamleleri, alt yapı ve üst yapı hizmetleriyle bölgemizde bir cazibe merkezi olmak için, durmadan ve yılmadan kalkınmak için her ne gerekiyorsa azami gayreti göstermeye devam ediyoruz. Özellikle; ilimiz ve ilçelerimiz genelinde geliştirilen projeler ve yatırımların en hızlı ve uygulanabilir şekilde hemşerilerimizin hizmetine sunulması için gerekli olan her ne varsa yapılacağının desteğini Kalkınma Bakanımız’dan almış bulunmaktayız. İlimiz ve ilçelerimizde hayata geçirilen tüm projelerle daha modern ve kaliteli hizmet için durmadan çalışacağımızı ifade eder, başta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere, Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz, tüm milletvekilli arkadaşlarımız, sayın Valimiz ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunar,  tekrar bu güzel projelerin değerli hemşerilerime ve Adıyaman’ımıza hayırlar getirmesini temenni ederim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı