AdıyamanManşet

“Adıyaman daha iyisini hak ediyor”

Deva Partisi merkez İlçe Başkanı Gül:

Deva partisi Adıyaman merkez İlçe Başkanı Av.Fatma Gül, gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ile bir süre görüştü.

Beraberinde partililer olduğu halde gazetemizi ziyaret eden Deva Partisi İlçe Başkanı Av.Fatma Gül, Adıyaman’ın hak ettiği hizmetleri alamadığını belirterek, “Küçüklüğümden beri Adıyaman yerinde sayıyor. Bozulmamış yolların bozulup yapılması haricinde hiçbir şey görmedim. Çevredeki illerin eskiye oranla geliştiklerini gördükten sonra Adıyaman’ın bu kadar geride kaldığını görmek içimi acıtıyor. Adıyaman bunu hak etmiyor. Adıyaman, her zaman daha iyisini hak ediyor” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Covid-19 virüsü konusunda herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini belirten Gül, “Vatandaşta bir rehavet var, hükümet ise süreci yönetemiyor” dedi.

Gül, “Adıyaman’da vaka sayıları inanılmaz bir şekilde artmaya devam ediyor. Tedbirlere uyulmasına ilişkin yeterli denetim sağlanmadığı için halkımızda ciddi anlamda bir rehavet oluşmuştur. Tedbirlere uyulmaması durumu bu noktaya getirdi. Bir an önce durumun ciddiyetinin farkına varılması ve gerekli denetimin sağlanması, tedbirlerin alınması gerekmektedir. Aksi takdirde Adıyaman’da Covid-19’a yakalanmayan kalmayacak.” dedi.

Gazetemizi ilgiyle takip ettiğini belirten Deva Partisi Merkez İlçe Başkanı Av.Fatma Gül, “Basın, halkın doğru haber almasını sağlayan en önemli araçtır. Basın, demokrasinin vazgeçilmez aracıdır. Bu açıdan hepiniz çok önemli bir görev üstleniyorsunuz. Güne Bakış gazetesini de ilgiyle takip ediyorum. Emeği geçenlere şahsınızda teşekkür ederim” dedi.

Haber: Mehmet Ünsal

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu