Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Adıyaman, Cumhurbaşkanına Hazırlanıyor

17 Şubat 2017 Cuma, 09:02

Belediyeden Cumhurbaşkanı Erdoğan Hazırlığı

Adıyaman, Cumhurbaşkanına Hazırlanıyor

 

Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman mitingine tüm bölge halkını davet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyaretiyle ilgili bilgi veren Başkan Kutlu, 19 Şubat 2017 Pazar günü saat 16.00’da Hükumet Meydanı’nda Adıyaman halkına hitap edeceğini belirterek, mitinge tüm Adıyaman halkını davet etti. Başkan Kutlu, “Adıyaman Belediyesi olarak 2016 yılının Aralık ayında ‘Yalnız Değilsin Reis’ adlı bir imza kampanyası düzenlemiştik ve bu kampanyaya katılan 50 bin hemşerimizin imzasını geçtiğimiz günlerde TBMM Başkan Vekilimiz Ahmet Aydın ile birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sunmuştuk. Adıyamanlıların gösterdiği destekten büyük mutluluk duyan cumhurbaşkanımız, Adıyaman davetimize de kısa süre içerisinde cevap vererek, Pazar günü kendisine her zaman destek veren, büyük sevgi besleyen Adıyamanlılarla buluşmak için ilimize geleceğini açıklamıştı. Bizde sayın cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışmalara başladık. Tüm hemşehrilerimizi toplu açılışlarında gerçekleştirileceği bu önemli mitinge katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. Hazırlıklarla ilgili bilgi veren Adıyaman Belediyesi yetkilileri ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en iyi şekilde ağırlamak için kolları sıvayan Adıyaman Belediyesi çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirtti.

Pazar günü Adıyamanlılarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyareti öncesi tüm birimleriyle şehrin dört bir yanında hummalı bir şekilde çalıştıklarını söyleyen yetkililer, “Temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından Atatürk Bulvarı başta olmak üzere şehrin birçok noktasında hafta da iki kez yaptığımız genel temizlik çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz tarafında da rutin olarak sürdürülen çalışmalar Cumhurbaşkanımızın halkımıza hitap edeceği hükümet meydanı çevresinde bulunan yeşil alanlarda devam ediyor. Bu alanlarda gerekli bakım çalışmaları ile ağaçlarda budama çalışmaları tamamlandı. Yine hükumet meydanı civarında kaldırım yapım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi” ifadelerini kullandı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz