Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

Adıyaman Belediyesi’nden İhtiyaç Duyulan Noktalara Durak

02 Ağustos 2017 Çarşamba, 08:51

Adıyaman Belediyesi’nden İhtiyaç Duyulan Noktalara Durak

Adıyaman Belediyesi tarafından geliştirilen şehir içi ulaşımındaki eksikler bir bir gideriliyor. Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra büyük bir gelişim sağlanan şehir içi ulaşımında halkın ihtiyaçları bir bir karşılanıyor.

2014 seçimlerinden sonra 4 otobüsle aldıkları şehir içi ulaşım ağına 30 büyük otobüs daha kazandıran ve daha çok vatandaşın bu hizmetten yararlanması için yeni bir güzergâhı halkın hizmetine sunan Adıyaman Belediyesi, şimdi de durak ihtiyaçlarını gideriyor.

Adıyaman Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yeni otobüs güzergâhının yer aldığı 3. Çevreyolu başta olmak üzere şehrin değişik yerlerinde ihtiyaç duyulan 65 farklı noktaya otobüs durağı kurma çalışmalarına başlandı.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, şehir içi ulaşımında çok ciddi ilerleme sağlandığını dile getirerek, “Son üç yılda şehir içi ulaşımında hayalini kuramadığımız gelişmeler yaşandı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Şimdi de duraklar yapılarak bu güzel hizmet perçinlenmiş oldu. Artık otobüslere binmek için güneşin ya da yağmurun altında beklemek zorunda kalmayacağız” şeklinde konuştu.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: