Adıyaman

ADD’den Kılınç’a Ziyaret

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adıyaman Şube Başkanı Aslan Palalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adıyaman Şubesince geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimlerin ardından yeniden seçilen ADD Adıyaman Şube Başkanı Aslan Palalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sohbet havasında geçen ziyarette, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, belediye çalışmaları ve yapılan projelerle ilgili bilgi paylaştı.

Başkan Palalı, Adıyaman’da devam eden yol çalışmaları ve sorunları hakkında konuşurken, ilerleyen günlerde ADD tarafından yapılacak olan program hakkında yer tahsisi ve ADD tarafından açılması düşünülen Atatürkçü Düşünce Derneği Lokali için ruhsat talebinden ve destek isteyerek turizm konusunda ise Nemrut Dağı gibi ören yerleri tanıtımı konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, ise ADD’nin yönetimine hayırlı olsun dileyerek program için yer talebi ve ADD için düşünülen lokal ruhsatı için ise olumlu yanıt vererek, Adıyaman için yapılacak çalışmalara destek olacaklarını söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu