Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

700 Öğrenci Giydirildi

02 Mart 2015 Pazartesi, 10:01

700 Öğrenci Giydirildi

 

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye giysi yardımı yaptı.

ATSO’nun giysi yardımlarının öğrencilere dağıtılması dolayısıyla Orhan Gazi İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa Milli Eğitim İl Müdürü Seyfi Özkan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Atlı ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban katıldı. Yardımlar öğrencilere teslim edilirken, katılımcılar birer öğrenciyi kendisi giydirdi.

Yardımların tesliminin ardından açıklamalarda bulunan Uslu, “Bugün hayatımın en mutlu anlarından birini yaşadım. Çocuklarla birlikte olmaktan mutluyum. Oda olarak sosyal aktivitelere önem veriyoruz. Maddi durumu iyi olmayan ailelere yardımlarda bulunuyoruz. Sadece giysi olarak 700 öğrenciyi giydirirken kırtasiye yardımlarımızda oluyor. İhtiyaç sahiplerini gözetmek bizim asli görevlerimiz arasındadır. Bizde bunu imkanlarımız ölçüsünde yapmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin ülkelerine hayırlı birer evlat olarak yetişeceklerine inanıyorum. Gençlerimize önem vermemiz gerekiyor. Yarının Türkiye’sini onlar temsil edecekler. Elimizden geldiği ölçüde yardımlarımızı sürdüreceğiz. Adıyaman’ın en ücra köşesinde bulunan okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere bu yardımları ulaştıracağız” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan da dağıtılan yardımlar nedeniyle ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz