Adıyaman

56 Evler Çevresi Düzenlendi

56 Evler Çevresi Düzenlendi

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ‘depreme dayanıksız’ raporu verilmesinden dolayı geçtiğimiz yıl yıkımı gerçekleştirilen 56 Evler’in yeri Adıyaman Belediyesi tarafından, halkı daha faydalı şekilde kullanabilmesi için düzenlendi.

Geçtiğimiz yıl Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ‘depreme dayanıksız’ raporundan dolayı yıkımı gerçekleştirilen 56 Evler’in yeri düzenlenerek, oluşan görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı.

Özel bir müteşebbis tarafından otopark olarak hizmet vermeye başlayan alanın etrafında geniş bir kaldırım çalışması yapan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma halk tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Konu ile ilgili memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, “Geçtiğimiz yıl yıkımı gerçekleştirilen ve sonrasında ciddi bir şekilde görüntü kirliliğine neden olan 56 Evler’in yerindeki düzenlemeler bizi gerçekten mutlu etti. Hem alanın otopark olarak hizmet verecek olması, hem de belediye tarafından yapılan kaldırım çalışması büyük bir ihtiyaçtı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu