Adıyaman

25 Yaşında, ilik Nakli Bekliyor

İlik Nakli Bekleyen Genç İçin Yardım Kampanyası

25 Yaşında, ilik Nakli Bekliyor

Adıyaman’da ilik nakli bekleyen 25 yaşındaki Adem Koğa için AK Parti Adıyaman İl Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Erdem yardım kampanyası başlattı.

Çocuklarının sağlığına kavuşması için yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım bekleyen Koğa ailesini ziyaret eden AK Parti Adıyaman İl Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Erdem, ilik nakli bekleyen Adem Koğa için yardım kampanyası başlattı. 25 yıldır ilik bekleyen Adem Koğa’yı evinde ziyaret eden AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Erdem, “Adem Koğa’yı haberlerde görmüştüm. Her duyarlı vatandaşımız gibi kendisine yetkililer kanadıyla ulaşmaya çalıştım. Kendisinin özellikle sanatsal kısmı bizi duygulandırdı. Bu yönde elimizden gelen desteği vermek için yanındayız. Hakikaten Adıyaman halkı çok duyarlıdır. Geçen günlerde Palanlı Köyü’nde çıkan yangında 10 binlerce vatandaşımız birlik ve beraberlik içerisinde oraya akın etmişti. Adıyaman halkının aynı duyarlılığı Adem Koğa içinde göstereceğini düşünüyorum. Adem Koğa kardeşimiz için TEB Bankası Şube Müdürü Kerem bey ve personelinin de sonsuz desteğini alarak, bir yardım kampanyasını başlattık. Adıyamanlı vatandaşlarımızı Adem Koğa için de destek verecektir. Özellikle Adem’in yapmış olduğu resimlerdeki hatlar çok detaylı. Resimlerini yağlı boya şekilde yaparak, geliştirebilir. Adem’in yağlı boya ile resim yapabilmesi için araç ve gereçleri aldık. Bu konuda da yeteneğini gösterecektir” şeklinde konuştu.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuiyetini belirten Adem Koğa, “Hayatımda hiç yağlı boyalarım olmadı. Özcan Erdem beyin almış olduğu yağlı boyalar sayesinde ilk defa yağlı boyalarım oldu. Kitaplara bakarak, resim yapmaya devam edeceğim. Yapmış olduğum resimleri çerçeveletmeyi çok istiyorum. Arkadaşlarımın bana getirdikleri resimlere bakarak resim yapıyorum. Bir resmi bir veya iki saatte yapıyorum. Ayrıca yakın bir zamanda çıkan haberimden ötürü bana ulaşan LÖSEV yetkililerine de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan yardım etmek isteyenlerin 0530 345 78 11 numaralı telefondan Koğa ailesine ulaşabileceği belirtildi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu