200 Ailenin Yüzü Güldü

16 Temmuz 2015 Perşembe, 09:12

200 Ailenin Yüzü Güldü

 

Adıyaman’da, Yoksullar ve Kimsesizler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YOKİM-DER) tarafından Adıyaman’da, ihtiyaç sahibi 200 aileye kıyafet yardımı yapıldı.

Hayırseverler tarafından Yokim-Der’e gönderilen kıyafetler dernek görevlileri tarafından tespit edilen yardıma muhtaç olan 200 aileye tek tek dernek binasında dağıtıldı. Yardım malzemelerini alan ailelerin sevinçleri yüzlerinden okunurken, Dernek Başkanı Mehmet Şimşek yardımların durmadan devam edeceğini belirtti.

Dernek Başkanı Şimşek, “İstanbul’dan, hayırsever iş adamları ve hayırsever vatandaşlar tarafından bizlere gönderilen yardımlar burada tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere tek tek dağıtılıyor hem onlar seviniyor hem de bizler onların sevinciyle mutlu oluyoruz. Bizleri yalnız bırakmayıp yardımlarını esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yardım paketlerini alan vatandaşlar oldukça mutlu olduğunu belirtirken, aynı zamanda ramazan ayı boyunca da yaklaşık ihtiyaç sahibi 500 aileye de gıda yardımında bulunulduğu ve yardımların devam edeceği öğrenildi. (İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz