‘15 Temmuz’ Anıları Kitaplaştı

21 Temmuz 2017 Cuma, 08:46

‘15 Temmuz’ Anıları Kitaplaştı

 

Adıyaman Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘15 Temmuz’ kitapçığı hain darbenin yıldönümünde ücretsiz dağıtıldı.

15 Temmuz 2016 tarihinde bir grup FETÖ’cü hain tarafından kalkışılan darbe girişiminde ve sonrasında objektiflere yansıyan önemli kareler Adıyaman Belediyesi tarafından kitaplaştırıldı.

Adıyaman Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde vatandaşlara dağıtılan kitapçıklarla ilgili bilgi veren yetkililer, Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun ‘sunuş’ yazılarının da yer aldığı kitapçıkta, ülkenin çeşitli illerinde sembol olmuş fotoğraflar ile darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren Adıyaman’da yaşanan ve objektiflere yansıyan fotoğrafların derlenerek tek bir kaynakta toplandığını dile getirdi.

Adıyaman Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, “15 Temmuz etkinliklerinde halka ücretsiz olarak dağıtılan kitapçıkların vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü, 104 sayfadan oluşan kaynakta 76’sı yerel, 15’i ulusal toplam 91 fotoğrafın bulunduğu” belirtildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz