Adıyaman

Fırat, Vatandaşların Sorunlarını Dinliyor

Fırat, Vatandaşların Sorunlarını Dinliyor

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

AK Parti Adıyaman İl Başkanlık binasında makamında vatandaşları kabul ederek vatandaşlarla bir bir sohbet eden başkan Fırat, vatandaşların büyük beğeni ve ilgisini toplayarak vatandaşların hayır duasını kazanmaya devam diyor. Vatandaşları haftanın belirli günlerinde makamında kabul eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek vatandaşların, belirttiği sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak için çalışmalar yürütüyor. Başkan Fırat’a sorunlarını anlatan vatandaşlar, “AK Parti Adıyaman İl Başkanımız Av. Halil Fırat, haftanın belirli günlerinde bizleri makamında kabul ederek bizlerin sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Ve bu sorun ve sıkıntılara çözüm olmaya konusunda çalışmalar yürütüyor. Başkanımızın bu tür çalışmaları bizleri içtenlikle sevindiriyor ve mutlu ediyor. Bizler başkan Fırat’ın böyle bir çalışmayı gerçekleştirmesinden dolayı kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz, Allah kendisinden razı olsun” şeklinde konuştular.

Konuyla alakalı olarak konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat ise, “Haftanın belirli günlerinde vatandaşlarımız ile başkanlık makamında bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla bire bir sohbetler gerçekleştirip onların sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarına yönelik sorunların çözümü noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu