Adıyaman

“1 Kasım, İstikbal Mücadelesidir”

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:

“1 Kasım, İstikbal Mücadelesidir”

 

1 Kasım’da yapılacak seçim öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, destek ve dua istiyor.

Sadece seçimden seçime değil her fırsatta gelmeye çalıştığını ifade eden Ak Parti Grup başkanvekili Ahmet Aydın; “AK Parti siyaseti milletle yapılan bir siyaset. Her zaman halkın arasında olan, halkın sorunlarına çare arayan vekiller olduk. Çünkü milletin iktidarı, milletin istikametinden şaşmadan yoluna devam etmesi gerekiyor bizde bu bağlamda halktan hiç kopmadık.  Her fırsatta seçim bölgemizde olmaya çalıştık. Kentimizin her köşesindeki sorunlara duyarlılık gösterdik.” dedi.

7 Haziran seçimi sonrası milletin mesajını çok iyi algıladıklarını ve 1 Kasım seçimi öncesi parti olarak yine milletin belirlemiş olduğu rota doğrultusunda yol haritası çizdiklerini ve bununda gittikleri her yerde olumlu tepkilerini aldıklarını belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın seçim çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi; “AK Parti olarak genel merkez nezdinde her türlü hazırlığımızı tamamlayıp seçim çalışmalarımıza iller bazında başladık. Bizler her fırsatta olduğu gibi yine seçim bölgemizdeyiz, hemşehrilerimizle birlikteyiz. İl merkezinde, ilçelerimizde, köylerimizde, mezralarımızda, mahallelerimizde, sokaklarımızda ve caddelerimizde teşkilat olarak gitmediğimiz, gezmediğimiz yer sıkmadığımız el bırakmamaya gayret ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında gerek esnafımızın gerekse de yolda karşılaştığımız hemşehrilerimizin teveccühüyle karşılaşıyoruz. Bizi bağırlarına basıyorlar. Onların bu güler yüzünü görmek, Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, AK Partiye ve bizlere dua ettiklerini duymak bizlerin bütün yorgunluğunu alıyor.” dedi.

AK Parti kurulduğu günden bugüne yapılan bütün seçimlerde Adıyaman halkının her zaman desteklerini gördüklerini ve 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde de Adıyamanlıların üstüne düşeni en iyi şekilde yapacaklarından emin olduğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “1 Kasım sabahına kadar gerekirse bir öğün eksik yemek yiyeceğiz, 8 saat değil, 4 saat uyuyacağız. Çünkü bir oy bizim için çok değerli. 7 Haziran seçiminin bir takarını 1 Kasım’da yapıyoruz ama 1 Kasım seçiminin tekrarı yok. 7 Haziran seçimi sonrası tek başına iktidar olmayınca, hükümet kurulmayınca şer güçlerinin, fırsatçıların neler yaptığını herkes çok iyi gördü. Bu seçimin Türkiye için, Adıyaman için, Mazlum Coğrafya için, bütün ümmet için ne kadar önemli bir seçim olduğunu bütün Adıyamanlılar sağduyusuyla, bütün ferasetiyle gösterdiler, gösteriyorlar. Adıyamanlılar bu seçime Türkiye’nin adeta bir İstiklal ve İstikbal mücadelesi olarak bakıyorlar. Diliyoruz ve umuyoruz inşallah 1 Kasım’da Adıyaman’dan alacağımız çok güzel bir neticeyle birlikte, Türkiye’de de yine güçlü bir şekilde tek başına AK Partinin iktidar olacağına inancımız tamdır. Hem terörle mücadele noktasında, hem de dış politika alanında, ekonomide, yatırımların devam etmesi noktasında ve 2023 hedeflerine doğru hızlı adımlarla devam etmemiz adına ülkemizin AK Parti iktidarıyla yakalamış olduğu istikrarı yeniden yakalamamız lazım. Bunu da 1 Kasım seçiminde Allah’ın izni, milletimizin desteği ve duasıyla başaracağız inşallah”  şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı