Son Dakika
21 Mayıs 2018 Pazartesi

“AK Parti, bu seçimde, beşi bir yerde”

08 Mayıs 2015 Cuma, 10:19

AK Parti Adayı Fırat, Kapı Kapı Geziyor

“AK Parti, bu seçimde, beşi bir yerde”

 

7 Haziran seçimlerinin en iddialı partisi olan AK Parti, 5 milletvekilinin beşini de almak için yoğun bir çaba harcıyor. AK Parti milletvekilleri ve aday adayları gezmedik yer, çalmadık kapı, selam vermedik kimse bırakmamak için yoğun çaba harcarken, AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat da, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Partisine ve kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun olan AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, “7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bundan önceki seçimlerde bize büyük destekler veren hemşerilerimden Adıyaman’a en güzel hizmetleri getirebilmek için bu seçimde de dua ve destek bekliyorum. Ziyaret ettiğimiz yerlerde gördüğümüz ilgi bizi memnun ediyor”  dedi.

 

Vatandaşların ilgisi yoğunFIRAT, KAPI KAPI GEZİYOR

Her gün şehrin farklı bir bölgesinde seçmenlerle bir araya gelen ve onlardan 7 Haziran Genel seçimleri için oy isteyen İbrahim Halil Fırat’a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

AK Parti’nin 4 yıl boyunca il başkanlığını yaptıktan sonra Milletvekili Adayı olan İbrahim Halil Fırat, vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyerek, yerinde çözüm buluyor.

AK Parti Adıyaman Milletvekili adayı İbrahim Halil Fırat son olarak Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek, onlarla bir araya geldi. Esnafı, bugün gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’nun mitingine davet etti.

İbrahim Halil Fırat, AK Parti’ye her gecen gün ilginin daha da arttığını belirterek, “Yaptığımız ziyaretleri hem mitinge davet, hem de seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştiriyoruz. Diğer milletvekillerimizde farklı yerlerde dolaşıyor. Tüm Adıyaman halkını mitinge davet ediyorum. Esnafı ve çalışanları ziyaret ediyoruz. Gezmediğimiz yer, sıkmadığımız el, çalmadık kapı bırakmıyoruz. Esnafın samimi ev sahipliği bizlerin hevesini arttırıyor. İlçelerimiz, beldelerimiz, köylerimiz ve mahallelerimizin hepsini gezeceğiz. Allah’ın izniyle dur durak bilmeden çalışacağız. AK Parti’nin yapmış olduğu çalışmaların karşılığını görüyoruz. Allah izin verirse seçimden sonrada teşekkür ziyareti yapacağız ve sorunlarını daha detaylı dinleyeceğiz. Bizleri bağırlarına basıyorlar. Adıyamanlı hemşerilerimiz yine AK Partiye çok büyük destek verecek ve 5 milletvekilin hepsini AK Parti çıkartacak” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz